pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dopóki życie trwa. Nowy sekretny dziennik Hendrika Groena lat 85

Autor książki:

Hendrik Groen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788379858927
ISBN: 978-83-7985-892-7
Data: 2016-11-09
32.16  39.90  7.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dopóki życie trwa to drugi - po Małych eksperymentach ze szczęściem dziennik Hendrika Groena. Ogromny sukces pierwszej książki skłonił autora do napisania jej kontynuacji.

Hendrik Groen może i jest stary ale to nie znaczy że wkrótce zamierza rozstać się z życiem. Co prawda jego spacery z dnia na dzień stają się coraz krótsze bo nogi zaczynają odmawiać mu posłuszeństwa a wizyty u lekarza są znacznie częstsze ale przecież nie jest to powód żeby miał tylko siedzieć pić słabą herbatę i wpatrywać się w stojące na parapecie pelargonie. Mężczyzna postanawia napisać dziennik prezentujący rok z życia amsterdamskiego domu opieki którego jest rezydentem. I choć od czasu do czasu trudno Hendrikowi podtrzymać w sobie zapał do pisania to jednak koniec końców zawsze chwyta za pióro.

Groen z jakże charakterystycznym dla siebie szarmanckim poczuciem humoru bierze na pisarską muszkę współmieszkańców domu seniora dyrekcję przyjaciół a wreszcie i starość jako taką nie oszczędzając nikogo nawet samego siebie. Największy holenderski bestseller swoim humorem i przesłaniem zachwyci nie tylko starszych czytelników lecz także zauroczy i zainspiruje tych których termin przydatności jest daleki od wygaśnięcia.

Książka "Dopóki życie trwa. Nowy sekretny dziennik Hendrika Groena lat 85" - Hendrik Groen - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2016 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]