pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mała niespodzianka. Dwóch starszych panów i niemowlę, czyli jak Hendrik i Evert wpadają w kłopoty

Autor książki:

Hendrik Groen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788367338042
ISBN: 978-83-6733-804-2
Data: 2022-06-30
33.77  41.90  8.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najlepsi przyjaciele, Hendrik i Evert, powracają jako główni bohaterowie szalonej i niezwykle zaskakującej przygody!
Mała niespodzianka dzieje się dziewięć lat przed pierwszą bestsellerową książką Hendrika Groena - powieścią Małe eksperymenty ze szczęściem. Sekretny dziennik Hendrika Groena, lat 83 i .

Znajdziecie w niej to, co charakterystyczne dla Groena: trochę śmiechu, odrobinę łez i mnóstwo celnych spostrzeżeń wyrażonych językiem ostrym jak brzytwa!
Hendrik Groen i Evert Duiker, oddani przyjaciele na dobre i na złe, skończyli już siedemdziesiąt lat i wiodą spokojne życie emerytów. Spotykają się raz na tydzień na partyjkę szachów, drinka i małą przekąskę. I nieustannie rozmawiają o swoim życiu.

Ich spokój pryska, gdy Evert zjawia się u Hendrika z pewną niespodzianką - małym gościem. Przyjaciel znalazł po drodze wózek z dzieckiem (który jakiś nieroztropny rodzic zostawił samo tylko na minutę) i w przypływie spontaniczności postanowił zabrać je na spacer. Zabawne, prawda Nie dla Hendrika, który nie potrafi uwierzyć w głupotę przyjaciela.

Choć Hendrik i Evert okazują się świetnymi niańkami, zwycięża w nich zdrowy rozsądek. Gdy niezauważenie usiłują zwrócić malca rodzicom, okazuje się jednak, że pozbycie się niesfornego i niespodziewanego małego przyjaciela okazuje się trudniejsze, niż przypuszczali

Książka "Mała niespodzianka. Dwóch starszych panów i niemowlę, czyli jak Hendrik i Evert wpadają w kłopoty" - Hendrik Groen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]