pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dopóki starczy mi wiary

Autor książki:

Karolina Klimkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szósty Zmysł
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 292 s.
EAN: 9788366737105
ISBN: 978-83-6673-710-5
Data: 2021-04-26
25.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Nowa powieść Karoliny Klimkiewicz przynosi dalsze losy bohaterów emocjonującej książki ,,Dopóki starczy mi sił. Czy Zola i Liam pokonają przeciwności losu i znajdą własny happy end?


Dwa lata po tragicznych wydarzeń w Jonesport Zola mieszka i studiuje w Stanford, starając się poukładać życie na nowo. Dziewczyna próbuje dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest. Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć...


Czy Zoli uda się uporać z własnymi lękami? Co się działo z Liamem przez te dwa lata? Bohaterowie po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z rzeczywistością, by przekonać się, czy są sobie pisani.


Pierwsza cześć zaskoczyła czytelników nie tylko barwną akcją, ale i zakończeniem. Druga dostarczy nam równie wielkich emocji. To historia, którą trzeba poznać!Niezwykle ważna, mądra i wartościowa historia, która ukazuje heroiczną walkę o siebie, spokój i wolność. ,,Dopóki starczy mi wiary to podróż w głąb duszy dziewczyny zmagającej się ze strachem, bólem oraz demonami przeszłości. Karolina Klimkiewicz po raz kolejny prowokuje do myślenia, porusza i daje nadzieje. Jestem przekonana, że wiele osób w zgliszczach życia Zoli odnajdzie cząstkę siebie. Serdecznie polecam!

Hanna Smarzewska, Nie oceniam po okładkach


Nawet najtwardsze skały pod wpływem silnych wstrząsów, żywiołów mogą ulec zniszczeniu. Ta opowieść skrywa w sobie ból, cierpienie, przemoc, depresję, samotność. Niesie w sobie również historię, która daje nadzieję, ogromną siłę do walki. Pełna emocji, przeżyć, przyjaźni, miłości, strachu, niepewności. Gorąco polecam!

Magda Zimna, Czytamy bo kochamy


Co się dzieje z ofiarą, gdy znika oprawca? Nie jest to początek radości, a czas na rozliczenie się z demonami przeszłości. Zola będzie musiała zmierzyć się z echem minionych zdarzeń, własnymi koszmarami i miłością, której nie powinna czuć. Poruszająca od pierwszych stron, wstrząsająca i emocjonalna kontynuacja historii Zoli, która aż prosi się o szczęśliwe zakończenie. Czy takie będzie? O tym musicie przekonać się sami. To opowieść o lękach, walce, depresji, bratniej duszy i poszukiwaniu sensu.

Karolina Matiaszewska, @livrocat

Książka "Dopóki starczy mi wiary" - Karolina Klimkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Szósty Zmysł. Książka posiada 292 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.