pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dobre wieści o złym zachowaniu. Dlaczego dzieci są mniej zdyscyplinowane...
Tytuł książki:

Dobre wieści o złym zachowaniu. Dlaczego dzieci są mniej zdyscyplinowane niż kiedyś i jak możemy sobie z tym poradzić?

Autor książki:

Katherine Reynolds Lewis

Dane szczegółowe:
Wydawca: LINIA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 286 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788363000981
ISBN: 978-83-6300-098-1
Data: 2018-11-26
40.05  59.00  18.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dobre wieści o złym zachowaniu. Dlaczego dzieci są mniej zdyscyplinowane niż kiedyś i jak możemy sobie z tym poradzić? - Katherine Reynolds Lewis - opis książki:

Co się stało z naszymi dziećmi, że nas nie słuchają, że nie są zdyscyplinowane i nie stosują się do norm i zasad? Rodzice są przekonani, że wychowują dzieci jak najlepiej, sprawują nad nimi jak najlepszą opiekę i kontrolę, a tymczasem, wygląda na to, że bezskutecznie. A może to podejście rodziców prowadzi do tego, że dzieci nie uczą się odpowiedzialności, niezależności i podejmowania decyzji.

Katherine Reynolds Lewis próbuje znaleźć odpowiedź na te i inne pytania w najnowszych badaniach i odkryciach z dziedziny neuronauk oraz psychologii. Lewis stara się pokazać, że kryzys w zachowaniach dzieci i młodzieży jest związany z naszym podejściem do dzieci - nadopiekuńczością, ciągłą kontrolą, brakiem zaufania i strachem. Chronimy dzieci przed porażkami i popełnianiem błędów, a w efekcie prowadzi to do wychowania osób niezdolnych do radzenia sobie w dorosłym życiu.

Książka „Dobre wieści o złym zachowaniu. Dlaczego dzieci są mniej zdyscyplinowane niż kiedyś i jak możemy sobie z tym poradzić?” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo LINIA. Książka posiada 286 stron i została wydana w 2018 r. Cena 40.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dobre wieści o złym zachowaniu. Dlaczego dzieci są mniej zdyscyplinowane..."
Produkty podobne:
Kod zachowania - okładka książki
Kod zachowania Jessica Minahan, Nancy Rapaport