pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Divendi

Autor książki:

Natalia Lewandowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 622 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788381476485
ISBN: 978-83-8147-648-5
Data: 2019-11-07
31.60  46.99  15.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Istnieje taka moc, która może uratować świat. Może też go zniszczyć...

Nasz świat to nie wszystko. To, co robimy i co dzieje się wokół nas, ma swoje konsekwencje, bowiem istnieją inne rzeczywistości, mocno zespojone z naszą. W jednej z nich materializują się i skupiają jak w soczewce wszystkie złe czyny popełniane przez ludzi. Ta kwintesencja Zła zbiera się od wieków w wielkiej Czarze, czekając na moment, kiedy Czara się przepełni. Wtedy Zło opanuje świat.

Jest jednak nadzieja... W innej czasoprzestrzeni Żywioły, świadome, lecz bezcielesne byty, postanawiają stanąć w obronie Dobra. Kumulują więc swoją siłę - Divenę - i zsyłają do Głównej Czasoprzestrzeni, ofiarowując ją wybranej rodzinie, aby ta w ciągu pokoleń utworzyła Armię, zdolną stanąć z mocą Żywiołów do walki przeciw Złu. Czy ta odpowiedzialna i niebezpieczna misja może zakończyć się sukcesem?
Swoje nietypowe zdolności, dzięki którym mogłam robić rzeczy o wiele bardziej imponujące niż naprawianie rozbitej porcelany, odkryłam w przedszkolu, kiedy to mój kolega z grupy zabrał mi zabawkę. Poczułam się wtedy bardzo urażona i spiorunowałam go wzrokiem, a on aż zawył z bólu. Nie wiedziałam dlaczego. Drugiego dnia, ku mojemu zaskoczeniu, chłopiec przyszedł do szkoły z podbitym okiem. Dobrze, że nic gorszego się nie stało. Wtedy jednak moja Divena, moja wewnętrzna moc, nie była jeszcze tak rozwinięta jak teraz. Gdybym w tej chwili tak samo jak wówczas na kogoś spojrzała, leżałby już martwy. Dlatego, jak każdy jej posiadacz, musiałam nauczyć się ją kontrolować, a potem się nią posługiwać.

Natalia Lewandowska - pochodzi z niewielkiej wsi położonej w malowniczym regionie Kotliny Kłodzkiej. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wrocławskiego Studium Organistowskiego. Na co dzień prowadzi dwa chóry wokalne, a wolne chwile poświęca realizowaniu swoich pasji. Poza gotowaniem i ogrodnictwem są nimi dobra książka, których pochłania dziesiątki, oraz salsa, której przez kilka lat była instruktorem. Pierwsze opowiadania tworzyła, będąc jeszcze dzieckiem. To młodzieńcze zakochanie do kreowania nieznanych światów przerodziło się w dorosłą miłość do pisania powieści fantastycznych.

Divendi jest jej debiutem literackim.

Więcej informacji o autorce na: natalialewandowska.pl

Książka "Divendi" - Natalia Lewandowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 622 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Szukając śmierci. Tom 1 - okładka książki

Szukając śmierci. Tom 1

Miroslav Zamboch
Artesan ognia - okładka książki

Artesan ognia

Anita Gierak
Syndrom Everetta. Tom 2. Cassandra - okładka książki

Syndrom Everetta. Tom 2. Cassandra

Jarosław Ruszkiewicz
Inne pieśni - okładka książki

Inne pieśni

Jacek Dukaj
Ultima - okładka książki

Ultima

Stephen Baxter