pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dusze z ciemności i światła

Autor książki:

Hubert Oleksak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 556 s.
Wymiar: 210x130 mm
EAN: 9788382191141
ISBN: 978-83-8219-114-1
Data: 2021-01-29
34.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co zrobisz, gdy światłość zgaśnie, a dobro zmieni się w zło?
Tenebris, młoda, zadziorna i niezwykle utalentowana Łowczyni, całe życie była prześladowana zarówno przez rówieśników, jak i innych mieszkańców Derre. Świat ten, niegdyś przepełniony spokojem, teraz został odmieniony przez wojnę toczoną między aniołami i demonami. W tej niesprzyjającej rzeczywistości Tenebris będzie musiała na nowo odnaleźć swoje miejsce, gdy powróci przywódca demonicznej armii sprzed wieków. Żniwiarz, władający esencją mrocznego boga śmierci, Grimogoda, wciela się w młodego chłopaka zwanego pierwiastkiem śmierci i rozpoczyna na nowo swą misję zdobycia Derre. Naprzeciw niemu staje armia Pancernych Świętych, stworzona wieki temu przez anioły. Wkrótce nad całą krainą zapanuje chaos i zniszczenie, a pojęcia dobra i zła staną się mniej jasne niż kiedykolwiek przedtem...


Anioł rzucił się na niego, nim przeciwnik skończył zdanie. Raz. Muszę trafić tylko raz! - powtarzał sobie w myślach. Atakował wroga najlepiej, jak potrafił, a on blokował ciosy gołymi rękami. Zrozpaczony wojownik nieba nie wierzył w to, co się dzieje. Potęga Żniwiarza przekraczała jego oczekiwania po wielokroć. Wiele słyszał o sile demona od braci i sióstr, którzy mieli nieprzyjemność go spotkać, ale dziś po raz pierwszy osobiście przyszło mu się z nim mierzyć. Gniew i rozpacz ogarniały go coraz bardziej. Zalewały niczym fale, aby potem wciągnąć go w mroczną głębię. Widział opanowanie na twarzy demona i słyszał krzyki niewyobrażalnego cierpienia ludzi, których przywiódł tu ze sobą. Wszystko stracone.
- fragment

Książka "Dusze z ciemności i światła" - Hubert Oleksak - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 556 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.