pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Okrutnik. Dziedzictwo krwi

Autor książki:

Aleksandra Rozmus

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 332 s.
Wymiar: 124x193 mm
EAN: 9788380838840
ISBN: 978-83-8083-884-0
Data: 2018-06-20
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Żyjecie w przekonaniu, że strzygi, wąpierze, topielcy i południce istnieją tylko w ludowych podaniach? To błąd! Te potępione dusze snują się po ziemi, uprzykrzając ludziom życie i czyhając na dogodny moment, by ich skrzywdzić. Jest jednak ktoś, kto może stanąć w obronie niewinnych i bezbronnych, zapewniając ochronę przed słowiańskimi demonami - Okrutnik, człowiek obdarzony przez bogów wielką odwagą, sprytem i intuicją, pozwalającą wytropić czyhające w kniei wrogie istoty.

Jest tylko jedno pytanie: czy będzie w stanie sam zapobiec apokalipsie, gdy pewnego dnia rozwścieczone demony postanowią opuścić lasy i wtargnąć do świata ludzi?
Dziewczyna stanęła i odwróciła się do Stanisława. Patrzyła mu w oczy, a w końcu go pocałowała. Pocałunek był szybki, ale intensywny. Ugryzła przy tym Stanisława w wargę, jednak nie przeszkadzało mu to. Wręcz bardziej podnieciło. Odsunęła się od niego i ściągnęła bluzkę, ukazując małe, ale bardzo kształtne, piersi. Stanisław poczuł, jak twardnieje mu męskość. Wyciągnął rękę, by przyciągnąć do siebie dziewczę, a gdy dotknął jej skóry, okazała się w dotyku śliska, jakby oblana śluzem.

- Co jest? - zbliżył dłoń do nosa i poczuł okropny smród. Gdy ponownie spojrzał na dziewczynę, prawie ugięły się pod nim kolana. - Co jest, kurwa?!
Stała przed nim baba wodna w całej okazałości. Dał się nabrać na jakiś czar, jak to możliwe?! Nigdy nie pozwolił się omamić żadnemu stworowi, a teraz taka paskuda. Śmiała się odrzucająco, jakby była ropuchą. Jej piersi teraz sięgały kolan, całe ciało miała pokryte parchami."

Książka "Okrutnik. Dziedzictwo krwi" - Aleksandra Rozmus - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 332 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.