pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dać rzeczy słowo. Słuch fonemowy

Autor książki:

Marika Litwin, Iwona Pietrzyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOMLOGO
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 36 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788361339977
ISBN: 978-83-6133-997-7
Data: 2019-01-25
13.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja została przygotowana z myślą o uzupełnieniu codziennej terapii afazji. Zadania zawarte w serii zeszytów pomogą w usprawnieniu czytania. Podział na ćwiczone funkcje i poziomy trudności ułatwia wybór odpowiedniego zeszytu ćwiczeń.
Afazja to ogólnie ujmując zaburzenia w komunikowaniu się związane z deficytami językowymi, powstałymi na skutek uszkodzenia mózgu (np. udaru, urazu). Nasilenie i rodzaj objawów afazji zależą od wielu czynników, między innymi wielkości uszkodzonego obszaru i jego lokalizacji w mózgu.

Podjęcie terapii afazji powinno być poprzedzone dokładnym, przeprowadzonym przez specjalistę badaniem pozwalającym ocenić, które funkcje językowe (rozumienie, nazywanie, powtarzanie, tworzenie dłuższych wypowiedzi czy też pisanie
i czytanie) zostały zaburzone. Istotne jest również określenie głębokości zaburzeń oraz postawienie hipotez o przyczynach trudności, np. zaburzenie różnicowania słuchowego dźwięków, trudności w mówieniu, deficyty leksykalne.

Książka "Dać rzeczy słowo. Słuch fonemowy" - Marika Litwin, Iwona Pietrzyk - oprawa miękka - Wydawnictwo KOMLOGO. Książka posiada 36 stron i została wydana w 2013 r. Cena 13.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.