pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cudowna moc pokuty

Autor książki:

Joseph Luxum

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
EAN: 9788382471069
ISBN: 978-83-8247-106-9
Data: 2023-03-29
42.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jaki jest klucz do trwałego zwycięstwa nad grzechem i stałego, duchowego wzrostu Więcej kazań, nauczań Lepsza frekwencja na nabożeństwach Więcej grup modlitewnych i studiów biblijnych Większa ofiarność na Boże cele To wszystko są dobre i ważne rzeczy, które mogą pomóc w kształtowaniu dobrego, pobożnego charakteru. Ale czy to jest klucz do zwycięstwa

Słyszałeś już wiele kazań utwierdzających w wierze i znasz to na pamięć: Bóg cię kocha, jesteś zbawiony, idziesz do nieba, twoja sprawiedliwość to nie twoja włas-

na, ale Jezusa Chrystusa, jesteś już zwycięzcą w twoim Panu i Zbawicielu. To wszystko prawda. Ale co dzieje się w ciągu zwykłego tygodnia, kiedy jesteś znowu sam na sam ze swoją starą naturą, zmagając się z problemami życia codziennego, ze swoimi starymi nawykami i skłonnościami, które masz po rodzicach Czy nie zostały one unicestwione A czy to możliwe Tak, możliwe!

Książka ta mówi o pełni biblijnego objawienia na temat pokuty, która powinna dotyczyć nie tylko grzechu, ale także a właściwie przede wszystkim jego korzeni w naszej duszy. Jeśli pragniesz żyć życiem zwycięskim, trwać w obecności Bożej, czuć się bezpiecznie pod Jego skrzydłami i być jak filar w świątyni Pańskiej, którego nic nie jest w stanie poruszyć, jesteś pierwszorzędnym kandydatem do przyjęcia prawdy o pokucie.

Książka "Cudowna moc pokuty" - Joseph Luxum - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2023 r. Cena 42.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.