pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Oczami miłości

Autor książki:

Shawn Bolz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366494213
ISBN: 978-83-6649-421-3
Data: 2020-07-21
27.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość. 1 List do Koryntian 13,13
Niełatwo jest patrzeć na świat oczami miłości, ale kiedy poświęcimy się ćwiczeniu w tej praktyce, zaczniemy dostrzegać Bożą moc poruszającą się w zaskakujący sposób.
Książka Oczami miłości pokazuje, że działanie z miejsca miłości zamiast osądu jest najskuteczniejszym sposobem chodzenia w Duchu.
Bez względu na to, czy siedzi przy stole, jedząc obiad z miliarderem, czy zatrzymuje się na autostradzie, żeby przekazać pracownikowi budowlanemu słowo wiedzy, Shawn Bolz dzieli się oszałamiającymi wyznaniami z pierwszej ręki o tym, że Bóg pragnie osobiście przemawiać do wszystkich ludzi na całym świecie. Jeśli szczerze modlimy się do Boga, pytając Go o to, co chce mówić do naszych współpracowników, sąsiadów i społeczności, wśród których mieszkamy, będziemy zaskoczeni, jak często On przemawia.
SHAWN BOLZ od lat swojej młodości był pionierem w służbie, również w ruchu proroczym. Koncentruje się na pielęgnowaniu szczerej relacji z Bogiem, kreatywności dzięki rozrywce oraz społecznej sprawiedliwości. Jest zapraszany do Kościołów na całym świecie, spotyka się z prezesami wielkich spółek, celebrytami i światowymi przywódcami. Shawn jest autorem bestsellerów oraz pastorem założycielem służby Expression58, skoncentrowanej na przemyśle rozrywkowym oraz osobach ubogich w Los Angeles. Tam też mieszka wraz z żoną i dwiema córkami.

Książka "Oczami miłości" - Shawn Bolz - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.