pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego

Autor książki:

Katarzyna Pytlarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788327716484
ISBN: 978-83-2771-648-4
Data: 2019-03-22
18.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ojciec Maksymilian strzeże nas z nieba
Cały chciał być dla Boga i cały dla ludzi, a wszystko czynił przez Niepokalaną. Dlaczego? Bo Ona niczego nie zatrzymywała dla siebie, ale wszystkim się dzieliła - najpierw z Bogiem, a później z innymi. Kolbe pragnął Ją w tym dawaniu naśladować.

Fragment wstępu
Po świętach wielkanocnych przywieźliśmy sześciomiesięczną córeczkę ze szpitala. Znajdowała się w bardzo ciężkim, wręcz nieuleczalnym stanie, jednak za sprawą o. Maksymiliana Kolbego została uzdrowiona.

Mój mąż zachorował bardzo poważnie na serce. W dniu Trzech Króli przechodził w szpitalu ciężki atak, występowały poty, silne osłabienie, utraty przytomności. W tych chwilach zwróciłam się do o. Kolbego z pełnym spokojem: Ojcze Kolbe, przyjdź tu, do łóżka męża, a on nie umrze. Atak szczęśliwie minął.

Modlitwa
Dobry Boże, nie daj mi płakać, że boli, ale daj moc, by powstać jak Chrystus, ale daj odwagę, by stanąć w obronie jak Ojciec Maksymilian. Jak rycerz, który wie, że miłość silniejsza jest niż śmierć.

W książce znajdziesz świadectwa cudów, chronologię życia ojca Maksymiliana Marii Kolbego, a także przejmujące nabożeństwa drogi krzyżowej.

Książka "Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego" - Katarzyna Pytlarz - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2019 r. Cena 18.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.