pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cuda świętego Józefa cz. 4. Świadectwa i listy

Autor książki:

Katarzyna Pytlarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 194x124 mm
EAN: 9788327718846
ISBN: 978-83-2771-884-6
Data: 2021-03-12
19.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Święty Józef - nasz przemożny Opiekun Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa. Nadesłane podziękowania potwierdzają, że wstawiennictwo Oblubieńca Maryi jest niezwykle skuteczne. Każdy, kto zawierza mu swoje życie, ma gwarancję, że w obliczu rozmaitych trudności zawsze będzie mógł liczyć na jego czułą ojcowską opiekę.

Wielkim cudem jest uzdrowienie Pawła, u którego dwa lata temu wykryto guza mózgu - glejaka. Po dwukrotnej operacji, radioterapii i chemioterapii wszystko jest już dobrze, co potwierdziło ostatnie badanie. Wierzę mocno, że św. Józef - opiekun rodzin i ojców - wstawił się za Pawłem, który również jest ojcem i głową rodziny. Teresa
Modlitwa
O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam i prowadź nas na drodze życia. Wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę i broń nas od wszelkiego zła. Amen.

W książce znajdziesz świadectwa cudów oraz listy czcicieli adresowane do św. Józefa, a także list apostolski Patris corde napisany przez Papieża Franciszka z okazji 150. rocznicy ustanowienia Świętego Józefa patronem Kościoła powszechnego. Ojciec Święty, publikując ten list, ogłosił jednocześnie rok 2021 Rokiem Świętego Józefa.

Książka "Cuda świętego Józefa cz. 4. Świadectwa i listy" - Katarzyna Pytlarz - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2021 r. Cena 19.80 zł. Zapraszamy na zakupy!