pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka nierządnicy

Autor książki:

Iny Lorentz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Brak
Ilość stron: 526 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788366661257
ISBN: 978-83-6666-125-7
Data: 2021-09-06
26.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Trudi - córka byłej nierządnicy Marii - wyrusza potajemnie
w pełną niebezpieczeństw podróż, by ratować rodzinę i majątek.

Kontynuacja bestsellerowej trylogii, która porwała miliony czytelników na całym świecie.

Trochę tu pieprzu, trochę cukru, trochę goryczy i mnóstwo miłości oraz nikczemników, a nikt lepiej od nich nie dodaje akcji dynamizmu i emocji. Miłość, zemsta i przygoda przeplatają się tu jak w hollywoodzkim filmie. Ta barwna opowieść historyczno-awanturnicza napisana ze współczesną pikanterią pełna jest intryg, pełnokrwistych charakterów, nierządnic o gołębich sercach i chciwych dziwek, pełnych żądzy najemników i bezlitosnych niegodziwców. Magazyn Literacki Książki
Dla fanów burzliwych romansów i miłosnych historii. Dziennik Polska Europa Świat
Kasztelan Michał Adler zostaje zamordowany podczas przyjęcia weselnego Bony, przyjaciółki swojej córki, Trudi. Jego żona Maria oraz córki są wstrząśnięte i załamane.

Po śmierci kasztelana sytuacja rodziny staje się bardzo ciężka. Wszyscy sądzą, że wdowa nie zdoła utrzymać majątku, a ci, których uważała za przyjaciół, okazują się chciwymi zawistnikami. Do tego protektor Adlerów, poprzedni biskup Würzburga, nie żyje, więc nie mają do kogo zwrócić się o pomoc. Jedyną nadzieją wydaje się król Fryderyk.

Trudi potajemnie, bez wiedzy matki, udaje się w daleką, pełną niebezpieczeństw podróż, żeby prosić go o wsparcie.

Książka "Córka nierządnicy" - Iny Lorentz - oprawa Brak - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 526 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.48 zł. Zapraszamy na zakupy!