pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kasztelanka

Autor książki:

Iny Lorentz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788379996988
ISBN: 978-83-7999-698-8
Data: 2016-01-13
29.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

KSIĄŻKOWY BESTSELLER, PONAD 5 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY! FILMOWY HIT!
Tragiczne losy pięknej kasztelanki zdolnej do największych poświęceń w imię miłości.

Niezwykle barwny, trzymający w napięciu romans historyczny.

Ekranizacja zdobyła nagrodę filmową DIVA.

Każdy z odcinków obejrzało w Niemczech niemal 11 milionów widzów.

Teraz także w TVP.

Kontynuacja tragicznych losów pięknej Marii, znanej czytelnikom z bestsellerowej powieści Nierządnica. Maria żyje spokojnie i dostatnio u boku ukochanego męża, kasztelana Michaela. Jej szczęście nie ma granic, kiedy wreszcie po latach zachodzi w ciążę.

Jednak sielanka nie trwa długo. Wybucha powstanie husytów, Michael udaje się na wojnę i nie wraca z pola bitwy. Maria znów zostaje sama. Na dodatek traci cały majątek i musi uciekać z rodzinnego zamku. W dobie wojen i niepokojów nie pozostaje jej nic innego, jak dołączyć do ciągnących za wojskiem markietanek i rozpocząć pełne przygód oraz niebezpieczeństw życie.

Czy Marii uda się ocalić dziecko i odnaleźć męża, w którego śmierć nie chce uwierzyć?
"Cudowna powieść historyczna w wielkim stylu z perfekcyjnie skonstruowaną fabułą. Wspaniały materiał filmowy". BILD am Sonntag
"Trochę tu pieprzu, trochę cukru, trochę goryczy i mnóstwo miłości oraz nikczemników, a nikt lepiej od nich nie dodaje akcji dynamizmu i emocji. Miłość, zemsta, przygoda przeplatają się tu jak w hollywoodzkim filmie". Magazyn Literacki Książki

Książka "Kasztelanka" - Iny Lorentz - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.