pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

Autor książki:

Romain Puértolas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788381105569
ISBN: 978-83-8110-556-9
Data: 2018-11-16
20.55 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Urzekająca komedia: powieść o fałszywym fakirze, który wyrusza w podróż z Indii do Francji po to, aby zrobić zakupy w sklepie IKEA. Podróż, która w wyniku szalonego zbiegu okoliczności przekształca się w bezprecedensową wyprawę po Europie.

Trochę humoru rodem z filmów Braci Marx, trochę przemyśleń na temat społeczeństwa niczym z Kandyda. Kawał dobrej rozrywki z europejskimi krajobrazami w tle przyprawiony śmiechem, miłością i refleksją na temat odkupienia win.

Komiczna i ujmująca podróż fałszywego/szemranego fakira ku odkupieniu win i samopoznaniu. Cudowne. "The Times"
Książka jest tak zwariowana (w oryginale silly, więc raczej głupkowata) jak jej tytuł, ale dzięki energii i dobrodusznej prostocie chwyta za serce. "The Mail on Sunday"
Książka Puertolasa to łotrzykowska opowieść o uchodźcach zmagających się z absurdem imigracyjnej biurokracji, o lepszym życiu, braniu i dawaniu, a także o krętej drodze prowadzącej do prawdziwej miłości. "Sydney Art Guide"
Na pewnym poziomie to standardowa powieść łotrzykowska (może jest na to jakaś mniej oficjalna nazwa) o naciągaczu utrzymującym się dzięki swojemu sprytowi, ale pod warstwą humoru i farsy znajdziemy dogłębną analizę biedy i sytuacji imigrantów, przemytników, ludzi rozpaczliwie poszukujących lepszego życia. "The Press"

Książka "Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie" - Romain Puértolas - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.