pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka króla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366051997
ISBN: 978-83-6605-199-7
Data: 2020-01-23
24.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że Córka Króla Agnieszki Kubickiej-Błońskiej jest książką niezwykłą. Napisana w formie wywiadu, odkrywa przed nami dość pogmatwane i burzliwe dzieje głównej bohaterki Hanny Wiktorowicz.
Wrocławski dom dla kobiet, poetycko zwany Wiosną, stanowi miejsce, w którym niczym kwiaty po długiej, mrocznej zimie rodzą się nowe możliwości, nowe szanse, nowe nadzieje. Historię Hanny, założycielki domu, poznajemy stopniowo, odkrywając pod zewnętrzną warstwą zdarzeń i okoliczności głębsze motywy i przyczyny jej zachowań, a zwłaszcza problem z niskim poczuciem własnej wartości. Dzięki zdumiewającej przenikliwości psychologicznej, z jaką te zdarzenia są opisane, każdy z nas może w nich, jak w zwierciadle, ujrzeć kawałek swojej własnej historii i lepiej zrozumieć głębię zranień, które prowadzą do określonego sposobu reagowania. Nasza bohaterka pochodzi z rozbitej rodziny odejście ojca zostawiło ślad w psychice i na długo zaważyło na jej relacjach osobistych. Przychodzi jednak czas nie od razu, lecz stopniowo kiedy jej życie i postrzeganie siebie samej zaczyna się zmieniać.
Proces ten rozpoczyna się wraz z otwarciem się na poznanie najważniejszej Osoby w jej życiu Boga. Relacja z Nim i to, czego w niej doświadcza, prowadzą ją do odbudowania zniszczonego wcześniej poczucia własnej wartości.

Książka "Córka króla" - Agnieszka Kubicka-Błońska - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.