pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka Faraona

Autor książki:

Mesu Andrews

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bogulandia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 498 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788366397163
ISBN: 978-83-6639-716-3
Data: 2021-11-25
32.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Anippe spędziła dzieciństwo na dworze faraona Egiptu. Widziała, jak bóg podziemi zabrał do siebie podczas porodu jej matkę i brata. Temu wspomnieniu przez lata towarzyszy strach przed urodzeniem własnego dziecka.
Teraz ma zostać żoną Sebaka, życzliwego, lecz temperamentnego kapitana w armii faraona Tuta. Aby obdarzyć męża dziedzicem, na którego ten zasługuje, a jednocześnie zapewnić sobie ochronę przed bogami zaświatów, Anippe decyduje się na popełnienie wielu oszustw. Angażuje w nie nawet hebrajskie położne - kobiety, którym faraon rozkazał topić w Nilu chłopców z ich własnego ludu.
Gdy znajduje na wodach wielkiej rzeki kosz z dzieckiem, Anippe wierzy, że bogowie odpowiedzieli na jej błagania. Decyduje się na kolejne kłamstwa, narażając siebie i swego syna, Mehiego, zwanego też Mojżeszem, na śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiedy rozlew krwi i okrutne polityczne intrygi zaburzają układ sił w Egipcie, bogowie ujawniają swą kapryśną naturę, a Anippe zaczyna się zastanawiać, czy jej syn, w którego żyłach płynie hebrajska krew, mógłby w przyszłości zostać królem. A może bóg jej hebrajskich służących, ten, którego zwą El Szadaj, ma dla nich wszystkich zupełnie inne plany

Książka "Córka Faraona" - Mesu Andrews - oprawa miękka - Wydawnictwo Bogulandia. Książka posiada 498 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.