pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiara Moich Ojców. Seria Kronik. Tom 4

Autor książki:

Lynn Austin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366051423
ISBN: 978-83-6605-142-3
Data: 2018-11-05
51.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jest to czwarta część z serii Kronik.
KIEDYŚ PRZYJACIELE OD SERCA, TERAZ ZAGORZALI WROGOWIE
Wierni towarzysze w dzieciństwie Manasses, syn Hiskiasza, i Jozue, syn pałacowego zarządcy od początku są przygotowywani do panowania nad Judą. Jednak niespodziewana śmierć ojca Manassesa rozpala w jego sercu gniew na Boga. Gdy Manasses obejmuje władzę, jego brak pewności siebie prowadzi go w stronę czarnoksięstwa. W obawie przed spiskiem występuje przeciwko przywódcom z czasów panowania ojca.
Gdy jego rządy przybierają brutalny charakter, Jozue i jego rodzina doświadczają okropnej straty. Jozue wypowiada Manassesowi wojnę i postanawia zemścić się na swoim przyjacielu z dzieciństwa.
Podczas gdy na szali znajduje się przyszłość garstki ludzi, którzy pozostali wierni Bogu, Jozue walczy zesobą, nie wiedząc, czy uciec od Jahwe czy do Niego.
Zdobywczyni wielu nagród, Lynn Austin była nauczycielka, która na dzień dzisiejszy zajmuje się tylko pisaniem oraz prelekcjami. Zdobyła sześć nagród Christy Awards za powieści historyczne. Jedna z powieści, Hidden Place, została zekranizowana. Lynn wraz z mężem wychowali trojkę dzieci i mieszkają niedaleko Chicago.

Książka "Wiara Moich Ojców. Seria Kronik. Tom 4" - Lynn Austin - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2018 r. Cena 51.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.