pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Coaching sprzedawców. Przemiana zwykłych handlowców w mistrzów sprzedaży

Autor książki:

Keith Rosen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nieoczywiste
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
EAN: 9788363391942
ISBN: 978-83-6339-194-2
Data: 2020-12-06
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Coraz szybsze tempo pracy i nasilająca się konkurencja sprawiają, że przed działami sprzedaży stawia się wiele nowych zadań, a kadra kierownicza potrzebuje efektywniejszych sposobów szkolenia i motywowania handlowców. Autor zaspokaja tę potrzebę, prezentując w książce praktyczny i łatwy do systematycznego stosowania system coachingu, dzięki któremu można rozwinąć i w pełni wykorzystać potencjał zespołu sprzedawców.

Szczegółowo opisane w książce metody pozwalają na:
- szybką poprawę postawy i wydajności zespołu sprzedawców,
- przyciąganie do firmy i zatrzymywanie w niej najbardziej utalentowanych sprzedawców,
- wykształcenie u sprzedawców zdolności do samodzielnej motywacji,
- radzenie sobie z trudnymi pracownikami,
- wykorzystanie modelu coachingu LEADS do uczenia sprzedawców samodzielnego rozwiązywania problemów i przyjęcia pełnej odpowiedzialności za swoje wyniki.

Autor wyjaśnia, w jaki sposób powinno się na co dzień prowadzić trening osobisty podwładnych, by uzyskać widoczne i trwałe efekty, czyli ukształtować najwyższej klasy zespół sprzedawców i szybko osiągnąć namacalne rezultaty sprzedażowe.

Książka zawiera liczne studia przypadków, 30-dniowy program radykalnej poprawy wyników, a także przykładowe procedury, formularze i wzorce wypowiedzi do wykorzystania w praktyce - to wszystko czyni tę publikację najlepszym praktycznym podręcznikiem treningu osobistego dla kierowników działów sprzedaży, dyrektorów i przedsiębiorców.

"Jeśli chodzi o radykalne zwiększenie sprzedaży, nie ma lepszego działania niż coaching. Ta książka jest świetnym podręcznikiem, dzięki któremu będziesz dobrze prowadzić coaching".

Brian Tracy, autor książki Wzbogać się na swój własny sposób
"Książka Keitha Rosena jest bardzo praktyczna. Są w niej przedstawione konkretne działania coachingowe, metody prowadzenia coachingu oraz sposoby wydobywania z pracowników ukrytych talentów bez frustrowania ich i wzbudzania w nich niechęci. Jest to niewątpliwie najlepsza praca na temat coachingu w sprzedaży, jaką czytałem w ostatnim dziesięcioleciu".

Gerhard Gschwandtner, założyciel i wydawca "Selling Power"

Książka "Coaching sprzedawców. Przemiana zwykłych handlowców w mistrzów sprzedaży" - Keith Rosen - oprawa miękka - Wydawnictwo Nieoczywiste. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2020 r.