pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wilki i Orły

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379270491
Data: 2014-04-03
19.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Autor Wilków i orłów wygłosił kiedyś znamienne zdanie: Każde skurwysyństwo musi mieć jakieś granice. Wypowiedział je sześć lat temu, zapytany o pewne aspekty związane z pisaniem tej powieści i ogólny pogląd na świat. Dziś by już tak lekko tego zdania nie wyartykułował, bo przekonał się, iż rzeczone skurwysyństwo wcale nie musi posiadać granic, a udowadniają to każdego dnia ci sami ludzie, którzy mienią się być zbawcami świata.

Czy jednak istnieje jakiś kres podłości Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Opowieść o wojnie w Czeczenii - wojnie utajonej, ukrywanej przez imperium, ale przez to jeszcze bardziej okrutnej - może, choć nie musi pomóc w odnalezieniu odpowiedzi. Bohaterowie, zarówno ci reprezentujący wielkie mocarstwo, jak i ci z niepokornego państewka, są jednakowo uwikłani w sieć, na którą składają się poczucie krzywdy, rozpacz, ból po stracie najbliższych, a przy tym honor, obowiązek i wszelka możliwa podłość.

Wojna jest straszna, wojna jest bezlitosna i doskonale potrafi wyrzeźbić człowieka na swój obraz i podobieństwo. Powieść Wilki i orły przestawia to brutalnie, bez zbędnych upiększeń i udawania, że może być inaczej.

Audiobook „Wilki i Orły” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 19.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.