pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Jeszcze się kiedyś spotkamy (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788380758940
Data: 2020-01-29
32.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis audiobooka:


Adela, Franciszek, Janek, Rachela, Joachim i Sabina mieli wielkie plany i marzenia. Przeżywali pierwsze miłości i prawdziwe przyjaźnie. Nie było ważne, że ktoś ma nazwisko żydowskie, niemieckie czy polskie. Po prostu byli przyjaciółmi. Wojna zmieniła wszystko.

Wiele lat później, wnuczka Adeli poznaje historię swojej babci i jej przyjaciół. Historię, która zmienia ją na zawsze. Zaczyna wierzyć, że czasem życie trzeba brać po prostu takie, jakim jest. Nie można dopowiadać sobie czegoś, co nie istnieje.

***
„Wzruszająca opowieść o różnych obliczach miłości wykradzionych wojnie, życiowych wyborach i rodzinnych tajemnicach, które wpływają na nas bardziej niż myślimy”.

Agnieszka Więdłocha
***
„To piękna książka o czekaniu. O trudnej polskiej historii. I o tym, jak losy naszych przodków mogą stać się mądrą lekcją dla nas samych... Ale przede wszystkim jest to opowieść o miłości i sile, jaka z niej płynie”.

Ilona Łepkowska

Audiobook „Jeszcze się kiedyś spotkamy (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 32.68 zł. Zapraszamy na zakupy!