pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Business process management

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 622 s.
Wymiar: 165x230 mm
EAN: 9788301223106
ISBN: 978-83-0122-310-6
Data: 2022-11-02
141.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Pierwsze na rynku wydawniczym kompendium wiedzy na temat zarządzania procesami biznesowymi oraz metod i narzędzi stosowanych w BPM.

Długo wyczekiwana na polskim rynku wydawniczym wielka księga wiedzy na temat BPM - zarządzania procesami biznesowymi.

Autorami książki są czterej profesorowie, bez wątpienia należący do grona najwybitniejszych postaci BPM na świecie. Wszyscy są naukowcami - aktywnymi badaczami BPM, dydaktykami zarządzania procesami biznesowymi, a także konsultantami przedsiębiorcami.

Podręcznik stanowi kompendium wiedzy na temat BPM. Książka w usystematyzowany sposób prezentuje metody, techniki i narzędzia stosowane w zarządzaniu procesowym, czerpie z solidnych podstaw najnowszych badań stosowanych w dziedzinie BPM oraz z praktycznego doświadczenia jej autorów. Kolejne rozdziały ułożone są zgodnie z cyklem życia BPM, co wprowadza znaczący porządek i spójność. Każdy rozdział zawiera nie tylko vademecum wiedzy z danego obszaru, ale również praktyczne przykłady, ćwiczenia i ich rozwiązania oraz propozycje dalszych lektur pogłębiających wiedzę i umiejętności Czytelnika.

Książka jest obecnie najbardziej kompletną i wyczerpującą pozycją na temat zarządzania procesowego na polskim rynku. Może być wykorzystywana nie tylko jako podręcznik do zajęć ze studentami, ale też jako przewodnik wdrażania BPM w organizacjach sektora prywatnego i publicznego.

Z przedmowy dr hab. Renaty Gabryelczyk, prof. ucz., kierownika Katedry Zarządzania i Technologii Informacyjnych na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Książka "Business process management" - Hajo A. Reijers, Marcello La Rosa, Marlon Dumas, Jan Mendling - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 622 stron i została wydana w 2022 r. Cena 141.60 zł. Zapraszamy na zakupy!