pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bł. Matka Speranza. Nieznane cuda bliźniaczej duszy ojca Pio + GRATIS!

Autor książki:

Jose Maria Zavala

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788366560253
ISBN: 978-83-6656-025-3
Data: 2020-06-18
33.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Jej serce żyło w niebie, ale stopami stąpała po ziemi". Jan Paweł II o Matce Speranzie
Błogosławiona Matka Speranza, mistyczka - jak twierdzi jej biograf - miała swój udział w ocaleniu życia polskiego papieża. Jej czciciele podkreślają, że była bliźniaczą duszą Ojca Pio. Podobnie jak święty kapucyn, posiadała nadzwyczajne zdolności, choćby bilokacji, podobnie wyróżniona została przez Boga krwawymi stygmatami, wreszcie podobnie przepełniona była miłością i ufnością w niezmierzoną Bożą potęgę, poprzez którą dokonywała niemożliwego.

Autor książki José María Zavala, dzięki dostępowi do bezsprzecznie wiarygodnych świadectw wielu osób zebranych w trakcie procesu beatyfikacyjnego Matki Speranzy i po wysłuchaniu osobistych relacji tych, którzy przez całe lata żyli u jej boku, zabiera nas w niesamowitą podróż na granicy tego, co widzialne i niewidzialne, i gdzie miłość Boga przecina drogę naszego ludzkiego doświadczenia.

Ta publikacja odkrywa przed polskim czytelnikiem jedną z najbardziej niezwykłych postaci współczesnego Kościoła. Wierzymy przy tym, że bł. Matka Speranza stanie się wkrótce jedną z najpopularniejszych świętych Kościoła.

Książka "Bł. Matka Speranza. Nieznane cuda bliźniaczej duszy ojca Pio" - Jose Maria Zavala - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2020 r. Cena 33.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Do każdego zamówionego egzemplarza dodajemy GRATIS!: