pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego

Autor książki:

Krzysztof Liedel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376110851
ISBN: 978-83-7611-085-1
Data: 2014-10-03
7.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe państwa to jedne z najważniejszych pojęć w nauce o stosunkach międzynarodowych, naukach politycznych, a także w tych dziedzinach nauk prawnych, które związane są z normami kształtującymi ład międzynarodowy. W epoce postępujących zmian w definiowaniu pojęć, za pomocą których opisywany jest współczesny ład międzynarodowy, w okresie przemian dotyczących prawno-międzynarodowych regulacji stosowanych do rozwiązywania sporów międzynarodowych ważne jest, aby na bieżąco ustalać i redefiniować relacje pomiędzy już to nowymi, już to zmieniającymi się desygnatami znanych i powszechnie używanych pojęć. Takiego badania wymaga między innymi pojęcie bezpieczeństwa narodowego we wszystkich jego aspektach - między innymi w aspekcie informacyjnym.

Z tego właśnie powodu powstała niniejsza praca, która najlepiej spełni swoją rolę, jeśli pomoże uporządkować i usystematyzować wiedzę dotyczącą informacji oraz jej znaczenia w odniesieniu do bezpieczeństwa państwa w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego.

Wstęp

Książka "Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego" - Krzysztof Liedel - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2008 r. Cena 7.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.