pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Antyduchowość Przestroga na czas wielkich przemian

Autor książki:

Igor Witkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIS-2
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 208 s.
EAN: 9788395329876
ISBN: 978-83-9532-987-6
Data: 2021-03-29
Cena wydawcy: 56.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Jest to książka ukazująca najbardziej nieludzką kartę w historii Kościoła, która - chociaż niedawna - pozostaje zupełnie nieznana. Jest to rzeczywistość odsłaniająca głębię ciemności w umysłach kościelnych hierarchów na skalę zupełnie nieporównywalną ze skandalami obecnymi - jest to nieznane ludziom zjawisko nasuwające raczej skojarzenia z inną planetą!
Książka ta opisuje kastrowanie dzieci dla Kościoła, które trwało aż do pierwszych lat XX wieku. Był to krwawy proceder, przez wieki obejmujący miliony ofiar, z których wiele przypłaciło to życiem. Sama sfałszowana teologia uzasadniająca to, otwiera oczy szeroko, zwracając uwagę na pomijane dziś psychologiczne aspekty chrześcijaństwa, na których autor się skupił. Kościół nigdy nie został rozliczony z tej patologii, nigdy nawet nie przeprosił za nią. Jest to najciemniejszą kartą z jego historii, długo okrywaną szczelną zasłoną milczenia.

Książka ta początkowo powstała jako powieść, stopniowo jednak wzbogacana o suplementy faktograficzne, które w tym wydaniu zajmują już 70 stron (ten najnowszy rzuca wręcz nowe światło na cały fenomen, choć nie mniej szokujące). Publikacja ta nie ma odpowiednika na świecie. Równie niezwykła jest forma jej wydania (co zdjęcie niezupełnie oddaje), bardzo "bogata". Jest ona bowiem uroczystym pożegnaniem Kościoła.

Książka "Antyduchowość Przestroga na czas wielkich przemian" - Igor Witkowski - oprawa twarda - Wydawnictwo WIS-2. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]