pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości cz.1

Autor książki:

Igor Witkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: WIS-2
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788396173089
ISBN: 978-83-9617-308-9
Data: 2023-05-04
39.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dla Ziemi (a dla Polski w szczególności) przygotowany został świetlany plan Nowego Renesansu, pozostawiającego renesans wcześniejszy daleko w tyle. Jest jednak pewien haczyk: pójście tą drogą wymaga zrozumienia przyczyn upadku dotychczasowego świata, a o prawdziwych przyczynach w ogóle się nie mówi. Ludzie znają uproszczenia, będące w istocie próbami wpasowania obecnych przemian w ramy wcześniejszych schematów. Jest to bardzo groźne, bo jest mechanizmem wypierania tego, co zrozumieć musimy. OGÓŁ LUDZI PRZYCZYN TYCH NIE ZNA!
Temu właśnie poświęcona jest niniejsza książka, oraz oczywiście strategii wyjścia z otchłani. I jedno i drugie nie ma odpowiednika w żadnej innej publikacji. Innymi słowy, jest to jedyna w świecie książka opisująca prawdziwy mechanizm kolapsu cywilizacji! Ludzie bardzo by chcieli żyć w światłości, tyle że na razie nie bardzo są w stanie zrozumieć czym ona jest. Otwarcie się na to jest o tyle ważne, że w przeciwnym wypadku pustkę po dotychczasowych światopoglądach bardzo chętnie zapełnią różne iluzje (już zapełniają), które w istocie odetną ludzi od przyszłości. Tak będzie działał mechanizm oczyszczenia ludzkości.

Książka "Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości cz.1" - Igor Witkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo WIS-2. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2023 r. Cena 39.50 zł. Zapraszamy na zakupy!