pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Anna In w grobowcach świata

Autor książki:

Olga Tokarczuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 196 s.
Wymiar: 205x130 mm
EAN: 9788308076460
ISBN: 978-83-0807-646-0
Data: 2022-08-12
32.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Jeden z najstarszych mitów w historii ludzkości we współczesnej odsłonie. Ponadczasowa, metafizyczna i zarazem głęboko ludzka powieść, którą Olga Tokarczuk uważa za bodaj najważniejszą w swojej twórczości.

"Tokarczuk, ożywiając mit, projektuje wizję współczesnego umierającego świata, zagubionego w mirażach autofikcji, który może ocalić jedynie moc autentycznej opowieści". "LE SOIR"

"Olga Tokarczuk wraca do czasów, kiedy opowieści snuli wizjonerzy i szamani, kiedy nie generowali ich scenarzyści z Hollywood czy twórcy gier komputerowych, a prawdziwi mistrzowie sztuki gawędy. Dlatego tak fascynuje i dlatego tak wgryza się w pamięć ostatnich czytelników w posttekstowym świecie". "SME"

"Gdyby w naszych czasach książki mogły wywoływać rewolucje, nazwałbym powieść Olgi Tokarczuk książką rewolucyjną. Olga Tokarczuk na tę jedną książkę wymyśliła gatunek, język i zupełnie nowy sposób mówienia. I osiągnęła niebywały rezultat. W języku polskim zadźwięczała nuta tak czysta, że dech w piersiach zapiera. Tak brzmi wielka literatura". PRZEMYSŁAW CZAPLIŃSKI

Książka "Anna In w grobowcach świata" - Olga Tokarczuk - oprawa twarda - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 196 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.33 zł. Zapraszamy na zakupy!