pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Dom dzienny, dom nocny (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788308069806
Data: 2019-11-22
25.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis audiobooka:

Ponadczasowa, popularna na całym świecie, uznana za jedną z najważniejszych współczesnych polskich powieści. Nagrodzona prestiżową międzynarodową Brücke Berlin-Preis.

Gdy bohaterka wprowadza się do domu u podnóża Sudetów w przygranicznej Nowej Rudzie, razem z okolicą zaczyna poznawać kolejne opowieści mieszkańców. Żywot świętej Kummernis, dzieje wysiedlonej przed laty niemieckiej rodziny, wydarzenia z życia perukarki Marty i innych sąsiadów - każda z tych historii pomaga jej zrozumieć miejsce, w którym się osiedliła, ale przede wszystkim pozwala odkryć kolejne wymiary rzeczywistości. Rzeczywistości na pograniczu jawy i snu, wspólnej nam wszystkim, bez względu na czasy i miejsca, w których żyjemy.

Zachwycająca lektura. Cudownie pomysłowa, na przemian komiczna, tragiczna i mądra.

THE OBSERVER
Wszystkie elementy tej powieści zostały doskonale skomponowane, tak by wyrazić przekonania leżące u jej podstaw: że życie jest wielopłaszczyznowe, nieuchwytne i pełne tajemnic; że granice między jawą i snem, między dniem i nocą są płynne; że ukryte związki i znaczenia można jedynie wyczuć, ale nigdy uchwycić.

THE MISSOURI REVIEW
AUDIOBOOK CZYTA OLGA TOKARCZUK

Audiobook „Dom dzienny, dom nocny (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: Literackie, WL. Cena 25.13 zł. Zapraszamy na zakupy!