pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Administracja publiczna. Między polityką, prawem i ekonomią

Dane szczegółowe:
Producent: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Rok wyd.: 2010
Oprawa: twarda
Ilość stron: 405 s.
EAN: 9878373784947
ISBN: 987-83-7378-494-7
Data: 2010-03-31
Cena wydawcy: 40.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W 2010 roku Katedra Administracji Publicznej Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH obchodzi jubileusz swego istnienia. Swoistym uwieńczeniem tego okresu jest wydana w Oficynie Wydawniczej SGH publikacja jubileuszowa.

Prezentowane opracowanie nie pretenduje do przedstawienia choćby najważniejszych kierunków zainteresowań badawczych pracowników Katedry ani badaczy zaprzyjaźnionych i współpracujących z naszą jednostką. Wynika ono raczej z chęci zaakcentowania skromnego jubileuszu i stworzenia możliwości pracownikom i gościom przedstawienia problematyki, którą zajmują się przede wszystkim w chwili obecnej. Całość problematyki można jednak z powodzeniem widzieć w obrębie nauk, z których nauka o administracji, ale także w sensie praktycznym – administracja publiczna jako ważna systemowa instytucja we współczesnym państwie, czerpią czy powinny czerpać wiedzę i inspirację. Mamy na myśli politologię, prawo i ekonomię. Te bowiem dziedziny naukowe traktuje się dość powszechnie jako najbliższe i w największym stopniu powiązane z interesującymi nas problemami administracji publicznej.

Książka "Administracja publiczna. Między polityką, prawem i ekonomią" - Joachim Osiński (red.) - oprawa twarda - Wydawnictwo Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Książka posiada 405 stron i została wydana w 2010 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]