pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

A między nami wspomnienia

Autor książki:

Gabriela Gargaś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788380755246
ISBN: 978-83-8075-524-6
Data: 2019-02-11
Cena wydawcy: 12.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Współczesność miesza się z przeszłością. Zdrada z rozpaczą. Niewinność z pożądaniem. A w tle widmo wojny. Zakazana, wojenna miłość, która nie powinna się zdarzyć.

Ada traci wszystko, co do tej pory było w jej życiu ważne. Trudne okoliczności zmuszają ją do rozstania z ukochanym.  Przez kilka lat żyje jak w letargu.  Pewnego dnia postanawia odwiedzić swoją babcię, Marię, która w zaufaniu opowiada wnuczce swoją historię. Młodość Marii przypadła na okres wojny. To był trudny i bolesny czas. Pomimo okrucieństw wojny kobieta zakochała się do szaleństwa w mężczyźnie, którego nie powinna była pokochać. Czy to uczucie miało szansę przetrwać skoro Franz był Niemcem? Czy można kochać, a zarazem nienawidzić?

Franz dla tego uczucia zaryzykował wszystko.

Maria stara się przekonać wnuczkę, że w życiu liczy się tylko miłość, każda miłość, i to, jaką siłę możemy odnaleźć dzięki bliskości drugiego człowieka.

Rozgrzewająca serca powieść o tym, co jest tak naprawdę ważne. O relacjach międzyludzkich i o uprzedzeniach. O niewypowiedzianych słowach, obawach, stracie i wielkim uczuciu. O tym, że życie nikogo nie oszczędza.

To także historia o tym, że najważniejsze, to móc kogoś kochać. Tak prawdziwie, bez oczekiwań.

Książka "A między nami wspomnienia" - Gabriela Gargaś - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r.