pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

77 moc przebaczenia

Autor książki:

Marcin Zieliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788365927248
ISBN: 978-83-6592-724-8
Data: 2019-01-04
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kiedy myślimy o przebaczeniu, często mamy w pamięci tych, którzy czymś nam zawinili. Nadszedł czas, by to na siebie spojrzeć przez pryzmat przewinień - zwłaszcza tych krzywd, które my wyrządziliśmy innym. To już nie jest tak łatwa do udźwignięcia wizja, prawda? Ale na pewno jesteś w stanie to zrobić, a z pomocą idzie książka “77 Moc przebaczenia”.

Co o przebaczeniu mówi Marcin Zieliński?

“77 Moc przebaczenia” to książka, która nauczy Cię przebaczać i prosić o przebaczenie. Marcin Zieliński tłumaczy w niej:
- dlaczego powinieneś się na to zdobyć,
- kto czerpie najwięcej korzyści z postawy pełnej miłosierdzia,
- czy na przebaczenie trzeba sobie zasłużyć
- jak to się stało, że Jezus spłacił cały Twój dług?

Dzięki książce “77 Moc przebaczenia” dowiesz się również, czy masz na swoim koncie dług przewinień, którego nie jest w stanie spłacić samodzielnie, czy i kiedy Tobie zostało przebaczone oraz jak zacząć żyć pełnią życia?

Uczyń przebaczenie stylem życia - Książka "77 Moc przebaczenia"

Nie wahaj się więc, czy sięgnąć po książkę “77 Moc przebaczenia”. Marcin Zieliński doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co w niej pisze, ponieważ sam doświadczył wewnętrznego uzdrowienia, które dało mu właśnie przebaczenie. Jeśli chcesz tak, jak on przebaczenie uczynić stylem życia, zajrzyj do “77 Moc przebaczenia”. Książka ta odmieni Twoje serce, a przebaczenie, którego Cię nauczy - uzdrowi Twoją duszę i ciało!
POZNAJ UWALNIAJĄCĄ MOC PRZEBACZENIA, KTÓRA PRZEMIENIA ŻYCIE I PRZYNOSI DUCHOWE I FIZYCZNE UZDROWIENIE

CO RÓŻNI KSIĄŻKĘ OD AUDIOKONFERENCJI „77 MOC PRZEBACZENIA”?

Książka została uzupełniona o wątki, których autor nie zdążył powiedzieć na konferencji. Są w niej dodatkowo dwa, zupełnie nowe rozdziały na koniec, wstęp autora oraz przedmowa o. Józefa Witko OFM.

Dodatkowo w każdym rozdziale znajdziesz wyodrębnione treści i cytaty, które poprowadzą Cię przez myśl przewodnią danego rozdziału.

O CZYM JEST KSIĄŻKA:

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu coś jest nie tak, pojawiają się niespodziewane problemy albo źle Ci samemu ze sobą – może się okazać, że masz w sobie nieprzebaczenie… Bo przebaczenie to nie opcja, ale warunek konieczny do szczęśliwego życia. Bez przebaczenia nie doznamy pełnego błogosławieństwa w naszym życiu duchowym i cielesnym.

Złorzeczą Ci? – błogosław
Krzywdzą Cię? – módl się za oprawców
Oszukują Cię? – przebacz

Nieprzebaczenie nie jest wcale problemem osoby, która nas skrzywdziła. Nie! Przebaczenie jest naszym problemem. Wiecie dlaczego? Bo nieprzebaczenie działa jak trucizna. Bardzo toksyczna substancja, która zatruwa Cię od środka i sprawia, że Twoje fizyczne i duchowe życie stopniowo obumiera.

ZMIERZ SIĘ Z PYTANIAMI:

  • Czy przebaczyłeś swoim rodzicom, nauczycielom, opiekunom ? 
  • Czy swoimi słowami błogosławisz, czy przeklinasz ?
  • Czy potrafisz wybaczać bliskim ?
  • Czy przebaczyłeś Bogu – i czy to w ogóle jest potrzebne ?
  • Czy przebaczyłeś sobie ?
  • Jak traktujesz tych, którzy Ci źle życzą ?

RECENZJA

Marcin Zieliński w książce „77 Moc przebaczenia” pokazuje, jak uzdrawiające jest przebaczenie. (…) Bez przebaczenia niemożliwe jest, aby spotkanie z Bogiem było owocne. Bez przebaczenia nie ma uzdrowienia nie tylko relacji, ale też ciała. Brak przebaczenia nie tyle Boga, co nas samych czyni niezdolnymi do przyjęcia Jego uzdrawiającej miłości, która poprzez serce uzdrawia też i ciało.

„Gdy człowiek żywi złość przeciw drugiemu, jakże u Pana szukać będzie uzdrowienia?”
– pyta Syrach [Syr 28, 3]. 

Lektura tej książki może być dla Ciebie kluczem, który nie tylko uświadomi Ci, jak ważne jest przebaczenie i zachęci do przyjęcia postawy przebaczania, ale pomoże Twojemu sercu otworzyć się na Bożą uzdrawiającą moc.

Pamiętaj: Przebaczenie uszczęśliwia. Wskrzesza relacje. Przepędza demony. Uzdrawia duszę. Leczy ciało. A przede wszystkim upodabnia do Boga.

Józef Witko OFM

Marcin Zieliński

Lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Ewangelizator głoszący w kraju i za granicą. Posługuje modlitwą o uzdrowienie. Prywatnie absolwent AWF-u w Warszawie. Swoje nawrócenie datuje na czas z przed dziesięciu laty, kiedy podczas jednej z Mszy usłyszał od kapłana słowa: „Wiesz Marcin, że Jezus Cię kocha?”, które zmieniły jego życiu. Od tego czasu głosi Ewangelię i wszystko, co robi, pragnie czynić na większą chwałę Boga.

Książka "77 moc przebaczenia" - Marcin Zieliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rób to co kochasz, RTCK. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]