pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ojcze, przebaczam Ci

Autor książki:

Daniel Pittet

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 205x139 mm
EAN: 9788324050345
ISBN: 978-83-2405-034-5
Data: 2018-02-14
5.38  36.90  31.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Prawdziwa opowieść o cierpieniu i przebaczeniu
Mając 8 lat, Daniel poznał kapucyna ojca Joëla Allaza, który podstępem zwabił go do swojej celi i wykorzystał. Jego najbliżsi nie zauważyli, że dzieje się coś złego, a ci nieliczni, którzy coś podejrzewali, przez lata nie zrobili nic. Kiedy dorosły już Daniel odkrył, że jego prześladowca nadal może bez problemu kontaktować się z dziećmi, postanowił zawalczyć o prawdę. Dzięki sile, jaką dawała mu nigdy niezachwiana wiara, opowiedział o swoim doświadczeniu i doprowadził do ukarania ojca Joëla. Choć trudno w to uwierzyć, przebaczył mu. Ale przebaczenie nie oznacza milczenia. Daniel stał się głosem wszystkich, których spotkało podobne cierpienie.

Ofierze pedofila bardzo trudno jest zabrać głos. Dlatego choć o pedofilii mówi się sporo, rzadko kiedy jest to merytoryczna dyskusja dążąca do prób rozwiązania problemu i udzielenia realnej pomocy. Właśnie dlatego książka Daniela Pitteta jest zupełnie nowym i niezwykle mocnym głosem w tej sprawie.

Książka zawiera przedmowy papieża Franciszka i prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. Na ostatnich stronach znajduje się wywiad z oprawcą Daniela, ojcem Joëlem Allazem.

Książka "Ojcze, przebaczam Ci" - Daniel Pittet - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2018 r. Cena 5.38 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Historia pewnej duszy - okładka książki

Historia pewnej duszy

Domenico Capone CSsR
Bakhita - okładka książki

Bakhita

Vronique Olmi
Produkty podobne:
W czym naśladować Chrystusa? - okładka książki

W czym naśladować Chrystusa?

ks. Tomasz Białoń
Rachunek sumienia z ojcem Jordanem - okładka książki

Rachunek sumienia z ojcem Jordanem

o. Piotr J. Śliwiński OFMCap