pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
50 idei, które powinieneś znać Polityka
Tytuł książki:

50 idei, które powinieneś znać Polityka

Autor książki:

Ben Dupre

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 262 s.
Wymiar: 165x205 mm
EAN: 9788301217525
ISBN: 978-83-0121-752-5
Data: 2021-06-02
44.36  49.00  4.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

W czasach powszechnego społecznego cynizmu i silnego niepokoju międzynarodowego, potrzeba jasności co do podstawowych koncepcji politycznych nigdy nie była większa. Siły terroryzmu i fundamentalizmu zagrażają naszemu bezpieczeństwu, a reakcje rządów stanowią podstawowe zagrożenie dla wolności, demokracji i praw człowieka. Korupcja, propaganda i podejrzane układy polityczne wzbudzają publiczne oburzenie i pogłębiają polaryzację społeczeństwa, dodatkowo wzmacniane przez różne grupy nacisku i niezupełnie bezinteresowne środki masowego przekazu. W niniejszym przewodniku Ben Dupré rozjaśnia kluczowe polityczne idee, na których ignorowanie nie możemy sobie obecnie pozwolić.

"50 idei, które powinieneś znać" to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień - tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych - które od dawna towarzyszą ludzkości w jej misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura każdego początkującego erudyty!

Książka "50 idei, które powinieneś znać Polityka" - Ben Dupré - oprawa twarda - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 262 stron i została wydana w 2021 r. Cena 44.36 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ben Dupré - autor m.in.:
Produkty podobne:
Naukowcy spod czerwonej gwiazdy - okładka książki

Naukowcy spod czerwonej gwiazdy

Marta Panas-Goworska, Andrzej Goworski
Liczby. Ich dzieje,rodzaje,własności - okładka książki

Liczby. Ich dzieje,rodzaje,własności

Alfred S. Posamentier, Bernd Thaller
Książka o Niczym - okładka książki

Książka o Niczym

John D. Barrow