pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
50, idei które powinieneś znać. Etyka
Książki »
Tytuł książki:

50, idei które powinieneś znać. Etyka

Autor książki:

Ben Dupre

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 242 s.
Wymiar: 165x205 mm
EAN: 9788301215460
ISBN: 978-83-0121-546-0
Data: 2021-01-22
44.59  49.00  4.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Kwestie etyczne - traktujące o różnicy między dobrem a złem, o naszych wzajemnych obowiązkach wobec siebie i o tym, jak powinniśmy postępować - od tysiącleci zajmują myślicieli na całym świecie, stanowiąc fundament systemów prawnych, politycznych i światopoglądowych. 50 idei, które powinieneś znać. Etyka to przystępne omówienie podstaw i najważniejszych zagadnień tej dyscypliny zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i pod kątem praktycznych konsekwencji dla codziennego życia. Odnosząc się do szerokiego wachlarza tematów, w tym takich kontrowersyjnych zagadnień jak terroryzm, cenzura i kara śmierci, niniejsza książka pomoże czytelnikowi odnaleźć się w moralnym labiryncie współczesności.

50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień - tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych - które od dawna towarzyszą ludzkości w jej misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura każdego początkującego erudyty!

Książka "50, idei które powinieneś znać. Etyka" - Ben Dupre - oprawa twarda - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 242 stron i została wydana w 2021 r. Cena 44.59 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ben Dupre - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
O duszy - okładka książki

O duszy

Christian Wolff
O świecie O Bogu - okładka książki

O świecie O Bogu

Christian Wolff
Produkty podobne:
Etyka ponowoczesna - okładka książki

Etyka ponowoczesna

Zygmunt Bauman
Wolność w prawdzie - okładka książki

Wolność w prawdzie

ks. Tadeusz Styczeń SDS