pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Oblicze Miłosierdzia
film:

Oblicze Miłosierdzia

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788365889379
Data: 2018-03-08
14.33  19.90  5.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Film Oblicze miłosierdzia opowiada o objawieniach miłosiernego Boga, jakie miała św. Siostra Faustyna, i o roli Jana Pawła II w rozpowszechnianiu orędzia o Bożym Miłosierdziu. Łącząc historię i teologię ze współczesnymi świadectwami i nowoczesnymi efektami wizualnymi, ukazuje też oblicze miłosierdzia we współczesnym świecie.

W filmie wypowiadają się między innymi: prezydent Polski Andrzej Duda, kard. Stanisław Dziwisz oraz matka Petra Kowalczyk, przełożona Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Pośród tych historii są również świadectwa zwykłych ludzi - kobiety, która odnalazła siłę przebaczenia po tym, jak jej rodzina została wymordowana podczas ludobójstwa; futbolisty, który porzucił karierę, aby dzielić się miłosierdziem Chrystusa z bezdomnymi; oraz młodej wdowy, która okazała miłosierdzie zabójcy swojego męża.

Wszystkie przywołane poruszające wyznania stanowią niezbity dowód, że Boże miłosierdzie nie jest wytworem abstrakcyjnej teologii, ale jest żywe, obecne i ma moc zmieniania świata.

Film „Oblicze Miłosierdzia” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 14.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Spójrz za siebie - okładka filmu

Spójrz za siebie

Jared Isham
Sprawa Chrystusa - okładka filmu

Sprawa Chrystusa

John Gunn
Produkty podobne:
Papież Miłosierdzia - okładka filmu

Papież Miłosierdzia

Marina Ricci