pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: DVD
EAN: 9788365889898
Data: 2018-11-07
25.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Jacob (Jarret Le Master) to wschodząca gwiazda managmentu w wielkiej korporacji, który robi karierę pod dyktando skorumpowanego i bezwzględnego szefa Russella (Michael Madsen). Jego cudowne życie obraca się w ruinę, gdy rząd zaczyna badać nielegalne kontrakty i praktyki w firmie i on staje się głównym podejrzanym. W jedną noc traci wszystko: karierę, apartament, samochody, karty kredytowe.

Gdy całe życie Jacoba obróciło się wniwecz, przyznaje on sam przed sobą, że czysto ludzkimi siłami nie odbuduje tego, co zrujnował, a jedyną pomoc, na jaką może liczyć, to Boża opatrzność.

Wzmocniony modlitwą wraca w rodzinne strony, do małego prowincjonalnego miasteczka w Teksasie. Musi tam zmierzyć się z przeszłością, ułożyć relacje z ojcem (Mark Withers) i dziewczyną, którą niegdyś porzucił – Jessicą (Jen Lilley). Gdy odkrywa rodzinny sekret, staje przed najważniejszą decyzją w swoim życiu.

Film „Spójrz za siebie” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 25.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.