pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Józef i Maryja
film:

Józef i Maryja

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kondrat-Media
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 9788394463571
Data: 2019-01-15
21.61  29.40  7.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Józef i Maryja - opis filmu:

"Józef i Maryja" to dramat biblijny oparty na losach Eliasza, pobożnego rabina, który po śmierci przyjaciela opiekuje się jego rodziną. Podczas rzezi niewiniątek giną dzieci, nad którymi obiecał sprawować opiekę i od tej chwili pomszczenie ich śmierci, staje się jego życiową misją. Przebywanie z Maryją, Józefem i młodym Jezusem, sprawia, że Eliasz zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty. Dostrzega też w Jezusie kogoś więcej niż tylko syna przyjaciół.

Czy Jezus może być Synem Bożym?
Czy może być wypełnieniem przepowiedni sprzed dwóch tysięcy lat?
Kiedy przychodzi długo oczekiwany moment zemsty, Eliasz staje przed wyborem zabicia - pomszczenia śmierci bliskich osób i podarowania życia - miłosiernego przebaczenia.

"Józef i Maria" to historia o inspiracji i nadziei oraz o miłosierdziu jako przeciwieństwie zemsty. Ukazuje piękno codziennego życia i wzajemną bliskość członków Świętej Rodziny. Akcja filmu rozgrywa się w czasie dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się jako Syn Boży i ostatecznie zmienił bieg ludzkości.

Film „Józef i Maryja” - oprawa Digipack - Producent/dystrybutor:Kondrat-Media. Cena 21.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Józef i Maryja"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Najświętsze serce (książeczka + - okładka filmu
Najświętsze serce (książeczka + DVD) Andres Garrigo, Antonio Cuadri
Produkty podobne: