pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Święty niezłomny. Książka wraz z płytą DVD
film:

Święty niezłomny. Książka wraz z płytą DVD

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:E-Lite
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 116 h:m:s
EAN: 9788366126114
Data: 2019-09-13
Obniżka ceny! 24.34  34.99  10.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W kolekcji „Ludzie Boga”, w tomiku książkowo-filmowym pod numerem 77, prezentujemy film „Święty niezłomny”. To hiszpańska produkcja twórców filmu „Zakazany Bóg”. Film kinowy w Polsce był wielokrotnie nagradzany na festiwalach katolickich.

Fabuła opowiada inspirującą historię życia hiszpańskiego księdza Pedro Povedy, który większość swojej posługi kapłańskiej poświęcił ludziom najuboższym, w tym dzieciom. Ksiądz Pedro Poveda otworzył nowe ścieżki do edukowania kobiet oraz dzieci w XX wieku. Założył Stowarzyszenie Terezjańskie, zajmujące się duchowym przygotowaniem nauczycieli, aktywnie wspierał walkę o prawa kobiet. Zginął śmiercią męczeńską w 1936 roku, w 2003 roku został ogłoszony świętym przez papieża Jana Pawła II. Ten film, obraz empatii, miłosierdzia i bezgranicznego oddania swojej posłudze, naprawdę uczy.

Na płycie DVD zamieszczone zostały materiały edukacyjne, które można wykorzystać do pracy z młodzieżą po obejrzeniu filmu. Dodatkowo w opcji materiały dodatkowe zobaczymy w etiudzie filmowej polskich karmelitów bosych, zakon, z którego wywodził się Pedro Poveda.

Szczegóły:
Czas trwania: 116 minut
Język oryginału: hiszpański
Lektor: polski
Napisy: polskie
Obraz: 16:9
Dźwięk: 5.1

Film „Święty niezłomny. Książka wraz z płytą DVD” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:E-Lite. Cena 24.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Węzły życia - okładka filmu

Węzły życia

Caleb Johanson
Dotknij Nieba (DVD) - okładka filmu

Dotknij Nieba (DVD)

Andrew Erwin, Jon Erwin
Produkty podobne: