pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka filmu - Noce i Dnie (DVD)
Noce i Dnie (DVD) 46.49 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Hanna Banaszak (2 CD)
Hanna Banaszak (2 CD) 13.99 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Filmy »
»
Łyżka czyli chilli
film:

Łyżka czyli chilli

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Polska
Rok wyd.: 2008
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5900058502462
Data: 2012-05-08
pozycja niedostępna

Łyżka czyli chilli - Tomasz Wójcik, Michał Mendyk, Tomasz Trzos - opis filmu:

No i stało się! Po kilkudziesięciu latach nareszcie do Państwa rąk trafia dvd z naszymi produkcjami filmopodobnymi oraz programami nagranymi dla telewizji Kino Polska. To wielkie święto dla krajowego kina, a dla nas szczególnie, ponieważ nasz głos na puszczy wreszcie został usłyszany. Ofiarowujemy waszym oczom zasadniczo prawie cały nasz dorobek. Od wczesnych produkcji fabularnych z ambicjami, do późniejszych pseudokumentalno-parafabularnych.

Nie znajdą tu Państwo fimów o problemach wielodzietnych rodzin ze Śląska, o rozterkach wielkomiejskiej młodzieży w czasach transformacji, o stosunkach damsko-męskich ukazanych przez pryzmat romantycznej miłości, o złych ludziach mających trudne dzieciństwo, o problemach związanych z egzystencjalnym pytaniem: mieć czy miedź. Nie. Nic z tych rzeczy, chociaż, gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to właściwie filmy te o tym traktują i jeszcze o przemijaniu. Przemijaniu młodości, wysportowanej sylwetki, czy gęstego owłosienia na głowie. Jedno jest pewne: te filmy nie dadzą się Państwu żdżemnąć.

A przy okazji, parafrazując Witkacego, kto się za te filmy obraża niech się sam za gówniarza uważa. Życzymy miłego odbioru, najpierw ze sklepu, a potem z odbiornika telewizyjnego.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Łyżka czyli chilli"
Tomasz Wójcik, Michał Mendyk, Tomasz Trzos - autor m.in.: