pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Krwawy księżyc

Autor książki:

Jo Nesbo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788327163585
ISBN: 978-83-2716-358-5
Data: 2022-11-18
35.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Życie Harry ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może mieć śmiertelne konsekwencje. Harry wyrywa się z alkoholowego ciągu, żeby ratować nową znajomą z rąk kartelu narkotykowego.

W tym czasie w Oslo zostają zamordowane dwie dziewczyny. Główny podejrzany - potentat na rynku nieruchomości - wynajmuje Harry ego, by udowodnił jego niewinność. Jeśli w ciągu dziesięciu dni uda się doprowadzić do wykrycia zabójcy, detektyw zdobędzie pieniądze, którymi spłaci dług Lucille.

Hole tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Zegar tyka bezlitośnie, Harry popełnia błędy, morderca bawi się ze wszystkimi w kotka i myszkę. A nad Oslo niebawem wzejdzie Krwawy Księżyc

Książka "Krwawy księżyc" - Jo Nesbo - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Dolnośląskie. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.