pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zazdrość

Autor książki:

Jo Nesbo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788327161383
ISBN: 978-83-2716-138-3
Data: 2021-09-10
34.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Śledczy z Aten zostaje wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. W swojej karierze policjanta zyskał renomę, analizując zabójstwa pod kątem motywu zazdrości. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie?
Kierowca taksówki znajduje na tylnym siedzeniu auta kolczyk. Łudząco podobną parę kolczyków kupił w prezencie swojej żonie. Czyżby ta błyskotka należała do niej? Ale w takim razie skąd się tam wzięła? Niepokojące pytania, zważywszy, że pojazd należy do jego szefa?
Pasażerka lecąca z Nowego Jorku do Londynu postanawia rozstać się z życiem po odkryciu, że mąż ma romans z jej najlepszą przyjaciółką. Czy rozmowa z człowiekiem, który siedzi obok niej w samolocie, zmieni decyzję kobiety?
Bohaterowie zbioru opowiadań Zazdrość doświadczają gwałtownych uczuć. Nesbo w typowy dla siebie sposób konfrontuje czytelnika z nieprzewidywalnymi skutkami zazdrości, pożądania i zdrady. I jak zawsze zaskakuje.

"Jo Nesbo w wysokiej formie. W najnowszej książce znów udowadnia, że ma dar obserwacji i dar opowiadania. Jednocześnie zapewnia czytelnikowi znakomitą rozrywkę."
Leif Ekle, NRK

Książka "Zazdrość" - Jo Nesbo - oprawa twarda - Wydawnictwo Dolnośląskie. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.34 zł. Zapraszamy na zakupy!