pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zapomniany mężczyzna (CD mp3)

autor:

I.M. Darkss

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382711370
Data: 2022-02-10
25.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Keylynn Soyer wyjechała z Doomcreck jako nastolatka. Musiała uciekać, odseparować się od tragedii, która zniszczyła jej świat. Dziś jest pewną siebie, silną kobietą. Spełnioną zawodowo pisarką z pięknym domem i gronem oddanych przyjaciół. Do pełni szczęścia brakuje jej jedynie wielkiej miłości, o której pisze w swoich powieściach. Pytanie tylko, co zrobić, jeśli wszelkie próby randkowania kończą się fiaskiem Sytuację zaogniają niezwykłe realistyczne sny. Sny o tamtym życiu. Sny, w których pewien znajomy głos błaga ją o powrót do domu...

Kaprys losu sprawia, że Keylynn nie ma wyboru. Musi wrócić do miejsca, gdzie jeden mężczyzna zmienił jej życie w piekło, a drugi ofiarował jej własny zakątek raju. Jednak to było piętnaście lat temu, a ostatnią pamiątką po tamtej historii są połówki srebrnego klucza, zawieszone na szyjach dwóch osób, które już zdążyły o sobie zapomnieć...

***
„»Zapomniany mężczyzna« to mieszanka niesamowitych emocji, bezgranicznej namiętności, niezrozumiałego przyciągania przesyconego erotyzmem, okraszona sporą dawką humoru, ale też naznaczona bólem i tragicznymi wspomnieniami z przeszłości. Polecam!”
Aneta Bondarenko, @bookloveraneta
***
„Przyjaźń, miłość i śmierć, która miała być rozwiązaniem problemów. Czy przed przeznaczeniem można uciec Czy powrót do rodzinnego domu naprawi wszystko, co wydarzyło się w przeszłości Emocjonująca historia Nate’a i Keylynn. Czy miłość przetrwa wszystko Piękna opowieść o szansie na wspólne życie. Polecam serdecznie”.

Sylwia Lewandowska, @sylwia_books
***
„»Zapomniany mężczyzna« dostarczy wam wielu emocji, wywoła uśmiech, wzruszy i rozpali zmysły. Miłość, pożądanie, elektryzująca namiętność i dreszczyk tajemnicy sprawiają, że powieść pochłonie was bez reszty. Polecam gorąco”.

Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka

Audiobook „Zapomniany mężczyzna (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 25.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.