pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Zaufane opinie
InPost

Tanie książki w księgarni internetowej Poczytaj.pl

okładka książki - Żony Bogów - Sławomir Koper
Sławomir Koper
26.83  42.99  16.16 
okładka książki - Ruch Oporu Armii Krajowej - Kazimierz Krajewski
Kazimierz Krajewski (red.)
Obniżka! 42.69  60.00  17.31 
okładka książki - Anatomia władzy i nowa prawica - Aleksander Hall
Aleksander Hall
36.21  44.99  8.78 
okładka książki - Gierek. Człowiek z węgla - Piotr Gajdziński
Piotr Gajdziński
30.20  44.90  14.7 
okładka książki - Zaolzie 1919-1938 - Lech Wyszczelski
Lech Wyszczelski
28.46  34.90  6.44 
okładka książki - Literatura grozi myśleniem - Piotr Kołodziej
Piotr Kołodziej
28.03  44.00  15.97 
okładka książki - Spowiedź Leonarda da Vinci - Christopher Macht
Christopher Macht
32.54  39.90  7.36 
okładka książki - Listy z Rosji. Rosja 1839 - Astolphe markiz de Custine
Astolphe markiz de Custine
34.40  49.00  14.6 
okładka książki - Armacedemix - Oskar Szwabowski
Oskar Szwabowski
19.55  25.00  5.45 
okładka książki - Bułat i koncerz. Tom 1 - Andrzej Witkowicz
Andrzej Witkowicz
39.13  55.00  15.87 
okładka książki - Bowie w Warszawie - Dorota Masłowska
Dorota Masłowska
35.93  49.90  13.97 
okładka książki - Wołyniacy. Jedno życie - Jan Kuriata
Jan Kuriata
28.94  42.00  13.06 
okładka książki - Życie niedokończone - Lech Raczak
Lech Raczak, Jacek Głomb
29.03  34.90  5.87 

Opinie i recenzje książek:

okładka książki - Oskar Dirlewanger. SS-Sonderkommando
Autor: Kamil Kartasiński ; Ocena: 4 pkt.; Data: 2021-12-04
„Ludzi z SS-Sonderkomando „Dirlewanger“ szkolono i przygotowywano do starć z partyzantami („Partisanenbekämpfung”), którzy wg prawa wojennego są żołnierzami i kombatantami korzystającymi z ochrony prawnej. Na przełomie 1941 i 1942 r. zmieniło się postrzeganie walk z partyzantami, a co za tym idzie cała doktryna wojskowa. Dlatego właśnie SS-Sonderkomando „Dirlewanger“ i inne... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Kot Łatek - Marek Wnukowski
o książce:

Kot Łatek

Autor: MaW-i; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-11-23
Przezabawna historia o kotku, który bał się myszki. Wyobrażał sobie, że jak się kiedyś spotkają, to na pewno myszka połamie mu kości, pokroi w plasterki, lub połknie w całości. I pewnego razu spotykają się przypadkowo w kuchni. Dochodzi do groźnego zdarzenia, ale nic nikomu się nie stało. Czy od teraz zostaną przyjaciółmi? - nie zdradzę tej tajemnicy, ale podpowiem, że jak... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Maks, Robi i Stworek z werandy.
Autor: Laura; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-10-25
Pozycja moim zdaniem nawet ciekawsza od 1 części. Wartka, ciekawa akcja, przygody i nowi bohaterowie. Super!
okładka książki - Maks, Robi i Stworek z werandy
Autor: Laura; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-10-25
Fajna, pełna przygód książeczka dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Nie tylko przedstawia przygody przyjaciół, ale też porusza ważne problemy, m.inn. rozwód rodziców, zamieszkanie jednego z rodziców w innej, oddalonej miejscowości, ale mówi też o przyjaźni, zawiera elementy dydaktyczne, a przy tym nie jest pozbawiona humoru. Polecam gorąco.
okładka książki - Wege dzieci. 104 proste wege przepisy
Autor: Anna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-10-24
Z największą przyjemnością zapoznałam się z najnowszą książką kulinarną, której twórczość jej autorki jest mi bardzo dobrze znana i doceniam ją pod każdym możliwym względem w jakim się ona spełnia, wykorzystując dobrze czas na to, by móc czerpać od niej wiele płynącej pozytywnej energii tworząc wciąż to nowe przepisy. To dzięki Katarzynie Gubale autorce książki pt.... przeczytaj całą opinię >>

Poczytaj a nie pożałujesz.

Sklepy takie, jak księgarnia internetowa z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Możliwość przeglądania asortymentu, bez konieczności wychodzenia z domu, konkurencyjne ceny, szybka wysyłka to najważniejsze z zalet tych sklepów. Często platformy jak ta księgarnia wysyłkowa, oferują, oprócz książek, filmy DVD, audiobooki, drobiazgi. Niektóre platformy stają się multisklepami i dołączają do oferty koszulki, kubki, dewocjonalia czy reprinty. Tak jest w przypadku księgarni internetowej Poczytaj.pl. Imponująca ilość proponowanych produktów zachęca do zwiedzania strony i oczywiście do...zakupów.

Księgarnia online = wygodne zakupy.

Głównym działem na Poczytaj.pl są książki. I to tanie książki. Wygodne menu zawiera działy tematyczne (takie, jak albumy, historia, edukacja, biografie i wspomnienia, czasopisma). Poniżej znajdziemy, między innymi, audiobooki, reprinty a nawet antykwariat. Bibliofil czy okazjonalny czytelnik ma pod ręką bogactwo publikacji. Do tego może dobrać ciekawy film na DVD inne multimedia a także zabawki czy artykuły papiernicze. Rabaty, promocje zachęcają do tego, by skorzystać z dobrych cen, jakie oferuje księgarnia online. Motywacją do większych zakupów jest także niski koszt wysyłki. Obowiązuje on przy zakupach powyżej 150zł. Dodatkowo księgarnia internetowa Poczytaj.pl oferuje wszystkie dostępne na rynku możliwości wysyłki: od ORLEN Paczka poprzez Pocztę Polską czy kuriera. Szybko, wygodnie, fachowo.

Rzetelne podejście do współczesnego Odbiorcy - Internetowa księgarnia Poczytaj.pl

Księgarnia Poczytaj.pl to jedna z niewielu platform o tak wszechstronnej budowie: nowości i zapowiedzi widnieją tutaj obok bestsellerów i bieżących wydań. Czytelnik ma wrażenie – zgodne z rzeczywistością – dokonywania zakupów w sklepie, który poważnie podchodzi do Klienta. Szanuje jego i swój czas, otwiera możliwość wygodnych i szybkich zakupów i to w korzystnej cenie. Wszak tanie książki zawsze były i są w cenie.

Doceńmy to, co dobre i nasze. Księgarnia internetowa z wyższej półki.

Pozostaje jedynie odwiedzić księgarnie Poczytaj.pl, zostać na dłuższą chwilę aby zapoznać się ze stroną a później często ją odwiedzać. Klienci potrafią docenić to, co księgarnia online robi dla ich wygody i komfortu kupowania. Taka rzetelna i kreatywna praca przynosi zawsze dobre efekty. Poczytaj, przekonasz się, że warto.