pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 5-latki Zestaw dla dziecka

Dane szczegółowe:
Producent: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
EAN: 5902539114836
ISBN: 590-25-391-1483-6
Data: 2021-06-09
166.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Ciekawa zabawa to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu. W zestawie dla 5-latka znajdują się cztery części Kart pracy, Pomoce oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny).

•Doskonali umiejętności z dotyczących pięciolatka obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i stanowi powtórzenie działań na konkretach dzięki dostosowanym do poziomu rozwoju pięciolatka Kartom pracy cz. 1−4.

•Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zawartym w kartach pracy zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.

•Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez Pomoce pięciolatka, czyli gotowe pomoce do zajęć dla każdego dziecka.•Umożliwia ćwiczenia grafomotoryczne na dodatkowych kartach grafomotorycznych do każdego kręgu tematycznego i przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki dołączonemu do zestawu zeszytowi grafomotorycznemu z ilustracjami i szlaczkami do rysowania po śladzie.

•Zaciekawia i pobudza wyobraźnię dzieci różnorodną szatą graficzną i pokazuje zastosowanie różnych materiałów.

•Rozwija umiejętność uczenia się dzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.

Podręcznik „Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 5-latki Zestaw dla dziecka” - oprawa Miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 166.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.