pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 4-latki Zestaw grupa mieszana 4-5-latki

Dane szczegółowe:
Producent: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
EAN: 5902539114881
ISBN: 590-25-391-1488-1
Data: 2021-06-09
120.87  128.08  7.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Ciekawa zabawa to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu. W zestawie dla czterolatka w grupie mieszanej 4–5-latki znajdują się cztery części Kart pracy oraz Pomoce.

•Ułatwia nauczycielowi pracę w grupie mieszanej 4–5-latków, jest skorelowany pod względem tematów i umiejętności z zestawem dla pięciolatków.

•Doskonali umiejętności z dotyczących czterolatka obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i stanowi powtórzenie działań na konkretach dzięki dostosowanym do poziomu rozwoju czterolatka Kartom pracy cz. 1−4.

•Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zawartym w kartach pracy zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.

•Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez Pomoce, czyli gotowe pomoce do zajęć dla każdego dziecka.

•Umożliwia doskonalenie sprawności manualnej dzięki dodatkowym kartom grafomotorycznym do tematów.

•Zaciekawia i pobudza wyobraźnię dzieci różnorodną szatą graficzną i pokazuje zastosowanie różnych materiałów.

Podręcznik „Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 4-latki Zestaw grupa mieszana 4-5-latki” - oprawa Miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 120.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]