pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 5-latki Zestaw grupa mieszana 5-6-latki

Dane szczegółowe:
Producent: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
EAN: 5902539114898
ISBN: 590-25-391-1489-8
Data: 2021-06-09
169.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Ciekawa zabawa to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu.

W zestawie dla pięciolatka w grupie mieszanej 56-latki znajdują się cztery części Kart pracy, Pomoce oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny).

Ułatwia nauczycielowi pracę w grupie mieszanej 56-latków, jest skorelowany pod względem tematów i umiejętności z zestawem dla sześciolatków.

Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i stanowi powtórzenie działań na konkretach dzięki dostosowanym do poziomu rozwoju pięciolatka Kartom pracy cz. 14.

Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.

Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez Pomoce, czyli zbiór gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka.

Przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki dołączonemu do zestawu zeszytowi grafomotorycznemu z ilustracjami i szlaczkami do rysowania po śladzie.

Zaciekawia i pobudza wyobraźnię dzieci różnorodną szatą graficzną i pokazuje zastosowanie różnych materiałów.

Podręcznik „Wychowanie przedszkolne Ciekawa zabawa 5-latki Zestaw grupa mieszana 5-6-latki” - oprawa Miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 169.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.