pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

To lubię! Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-językowe. Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 135 s.
Wymiar: 190x250 mm
EAN: 9788389434487
ISBN: 978-83-8943-448-7
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 15.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Przekazujemy Państwu do rąk podręczniki Nowe To lubię! do kształcenia kulturowo-językowego oraz do kształcenia kulturowo-literackiego z odnowioną szatą graficzną oraz zaktualizowanymi materiałami i tekstami, które uwzględniają współczesne realia cywilizacyjne. Nie zmienia się program nauczania To lubię!. Nowe podręczniki są w dalszym ciągu jego wykładnikiem, odpowiadają natomiast zmieniającej się sytuacji kulturowej. Książka do kształcenia kulturowo-językowego nie jest zeszytem ćwiczeń jednorazowego użytku, lecz podręcznikiem do wielokrotnego wykorzystania przez uczniów. Została podzielona na sześć rozdziałów, których tytuły i treści zostały ściśle skorelowane z częścią do kształcenia kulturowo-literackiego. Wszystkie ćwiczenia odwołują się do doświadczeń i potrzeb językowych dzieci na tym etapie kształcenia. Proponują wiele zróżnicowanych, ciekawych i atrakcyjnych dla dzieci zadań: rebusów, tekstów użytkowych, teatrzyków, historyjek obrazkowych itp. Dzięki temu uczniowie pozują zagadnienia językowe w sposób praktyczny. A rozbudowane instrukcje stanowią wskazówkę organizacyjną dla nauczyciela i projektują niejednokrotnie całe lekcje. Dużym ułatwieniem dla nauczyciela są oznaczenia graficzne w postaci ikon, które wskazują rodzaje oraz poziomy trudności poszczególnych zadań. Dodatkowym atutem podręcznika jest bogata i kolorowa szata graficzna.

Podręcznik „To lubię! Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-językowe. Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować” - oprawa miękka - Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o..