pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna w wersji do nauki angielskiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381754279
ISBN: 978-83-8175-427-9
Data: 2023-03-02
50.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Język angielski. Poziom B2-C1 Lubisz czytać dobre powieści, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. Dwie córki pani Dashwood - panny na wydaniu - choć różne pod względem charakterów, tak samo mocno poszukują szczęścia i miłości. Uczuciowa, impulsywna Marianna marzy o mężczyźnie szarmanckim, wrażliwym, lubiącym te same lektury co ona. Natomiast łagodna i rozważna Eleonora odda swoje serce jedynie człowiekowi spokojnemu i odpowiedzialnemu. Niestety w świecie, w którym - zamiast prawdziwych uczuć - rządzi pozycja społeczna i pieniądz, te pełne uroku, ufne kobiety mogą się boleśnie rozczarować. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Sense and Sensibility przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki. SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści, dostępne na stronie Wydawnictwa. Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę. ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia:

- na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów;

- w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznejpoznasz struktury i zagadnienia językowe;

- dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu;

- odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Podręcznik „Sense and Sensibility. Rozważna i romantyczna w wersji do nauki angielskiego” - oprawa miękka - Wydawca: MT Biznes. Cena 50.65 zł. Zapraszamy na zakupy!