pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

The Adventures of Sherlock Holmes Part 1. Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381754286
ISBN: 978-83-8175-428-6
Data: 2023-03-30
36.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Język angielski. Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. Wejdź do świata detektywa z Baker Street i rozwiązuj z nim skomplikowane przypadki kryminalne. W tle przewijają się zło, chciwość, drogocenne klejnoty, zagadkowe morderstwa i żmudne dedukcyjne dochodzenie do prawdy przez Sherlocka Holmesa i doktora Watsona. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Adventures of Sherlock Holmes przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki. SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści, dostępne na stronie Wydawnictwa. Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę. ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia:

- na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów;

- w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznejpoznasz struktury i zagadnienia językowe;

- dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu;

- odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Podręcznik „The Adventures of Sherlock Holmes Part 1. Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego” - oprawa miękka - Wydawca: MT Biznes. Cena 36.06 zł. Zapraszamy na zakupy!