pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami...
Tytuł książki:

Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka

Autor książki:

Jane Austen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788366610736
ISBN: 978-83-6661-073-6
Data: 2021-07-14
24.00  32.90  8.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka - opis książki:

CZYTASZ ADAPTACJĘ WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI JANE AUSTEN I UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO Elizabeth Bennet to młoda dziewczyna, która z zaciekawieniem obserwuje świat i ludzi wokół siebie. Na podstawie rozmowy potrafi szybko zdecydować, czy ktoś wart jest jej dobrej opinii i zainteresowania. Cóż, kiedy pozory czasem mylą Angielski. Pride and Prejudice to niekonwencjonalna propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i wzbogacisz słownictwo. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj adaptację i: - wciągnij się w pełną ironii i humoru opowieść o poszukiwaniu miłości, - sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach, - poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2, - ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem, - rozwiązuj blisko 100 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych Adaptacja klasyki gatunku ze słowniczkiem i ćwiczeniami!
Inne tytuły w serii: Wuthering Heights/Wichrowe wzgórza The Adventures of Tom Sawyer/Przygody Tomka Sawyera Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza Hotel Savoy. Joseph Roth The War of the Worlds/ Wojna światów The Dubliners/ Dublińczycy - James Joyce Michaił Bułhakow: Diaboliada. Fatalne jaja Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles Twelve Years a Slave

Książka "Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka" - Jane Austen - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]